Tepelná čerpadla

Montáže tepelných čerpadel

Přemýšlíte o změně vytápění Vašeho domu či bytu a uvažujete o tepelném čerpadle? Případně si chcete pořídit nový zdroj vytápění? Rádi za Vámi zdarma dojedeme, projdeme s Vámi celou nemovitost kvůli vhodnosti instalace do původního systému vytápění. Případně navrhneme, jaké jaké změny by byly zapotřebí, abyste mohli tepelné čerpadlo pohodlně používat, v domě bylo teplo a účet za elektrickou energii nebyl zbytečně vysoký.

Tepelná čerpadla jsou díky své „nízké“ výstupní teplotě specifické zdroje tepla a nelze říct, že všechny topné systémy jsou schopny pohodlně tepelným čerpadlem vytápět.

Dále je nutné vždy správně zvolit výkon tepelného čerpadla, jeho předimenzovaní stojí zbytečné peníze navíc. Naopak jeho poddimenzování Vám nezajistí dostatek tepla tepelným čerpadlem a budete nuceni používat bivaletní zdroj (elektrokotel). Ke každé nabídce děláme zdarma orientační výpočet tepelných ztrát. Případně jsme schopni za 2000,- Kč s DPH zajistit přesný výpočet tepelných ztrát projektantem.

Pro montáže máme nejvyšší možnou kvalifikaci a to státní certifikaci „Chladící a klimatizační zařízení, tepelná čerpadla“, státní profesní kvalifikaci „Instalatér soustav s tepelnými čerpadly a mělkých geotermálních systému“, školení výrobcem a  řadu funkčních montáží. Samozřejmostí je vlastní servisní technik. S případným vyřízením dotace Vám rádi pomůžeme a zajistíme veškeré potřebné doklady. Vy si jen o dotaci zažádáte a po dokončení jen odešlete dokumenty.

AKTUÁLNÍ DODACÍ LHŮTA 1-2 TÝDNY

Tepelná čerpadla Protherm

Tepelná čerpadla jsou ideálním řešením pro vytápění a přípravu teplé vody. Jsou vhodná pro novostavby i renovace, pro každý typ domácnosti.

Též vynikají snadnou instalací, vysokou účinností a nízkou hlučností. Tepelná čerpadla využívají ke svému provozu obnovitelné zdroje a proto jejich pořízením pomůžete šetřit životní prostředí.

Přehled jednotek Protherm

Chcete ušetřit peníze a zároveň se chovat ohleduplně k životnímu prostředí? Zkuste oboje.

GeniAir Mono je maximálně úsporné tepelné čerpadlo (třída A+++), což znamená, že vám pomůže snížit náklady na energii. A mimo to, využívá obnovitelný zdroj energie – teplo z okolního vzduchu. Zároveň pracuje s použitím přírodního ekologického chladiva, takže můžete šetřit své výdaje a současně dbát o životní prostředí.

  • Nízké provozní náklady
  • Vyvinuto s ohledem na budoucnost a ekologii
  • Vysoký výkon a velmi nízká spotřeba energie
  • Perfektní volba pro novostavby i renovace topných systémů
  • Úžasně tiché, což oceníte vy i vaši sousedé
188 385,12,- Kč za Set s tepelným čerpadlem Protherm GeniaAir Set split HA 5-5 OS + HA 5-5 STB při montáži naší firmou

Naše tepelné čerpadlo vzduch/voda pro vytápění, přípravu teplé vody a aktivní chlazení

Systém GeniaAir split s technologií rozděleného chladivového okruhu je vyvinut tak, aby pro vás byla instalace jednodušší. Ať se již jedná o novou výstavbu, projekt modernizace, jednogenerační nebo vícegenerační dům, budou GeniaAir split společně s GeniaSet split vaší první volbou. Již z výroby jsou předem kompletně nakonfigurovány. Navíc se jedná o jedno z nejtišších tepelných čerpadel vzduch/voda na trhu.

  • Ideální pro novostavby a rekonstrukce
  • Nízká hlučnost
  • Vysoká účinnost
  • Snadná instalace
188 385,12,- Kč za GeniaAir Set split HA 7-5 OS 230V+ HA 7-5 STB tepelné čerp. při montáži naší firmou

Kontaktujte nás!

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.