Kotle na pevná paliva

Montáž kotlů na pevná paliva

Hledáte firmu, která by Vám vyměnila Váš starý dosluhující kotel na pevná paliva nebo chcete nahradit, doplnit způsob jakým vytápíte Váš dům či byt? Chtěli byste při tom využít „kotlíkovou dotaci“ nebo „Novou zelenou úsporám“? Rádi Vám s celou záležitostí pomůžeme.

Montujeme roky (85 let) ověřené kotle českého výrobce ATMOS. Ať je Vaší preferencí kotel na uhlí, dřevo, pelety či kombinaci dřevo/pelety, dřevo/uhlí všechny tyto kotle má výrobce k dispozici. Všechny splňují ekodesing a emisní třídu 4 a vyšší. Dodržujeme všechny potřebné náležitosti určené výrobcem či dotačním programem např. dochlazující smyčku, hlídaní teploty vratné vody. Díky naší partnerské firmě Vám v rámci montáže zajistíme i případné frézování a vložkování komínu pokud je to potřeba. Každou montáž ověřujeme výpočtem spalinových cest, abychom měli jistotu, že vše bude fungovat správně.

Zdarma přijedeme k Vám domů, abychom správně pochopili, co od daného spotřebiče očekáváte, případně jsme Vaší myšlenku zdokonalili v rámci Vašich finančních a prostorových možností např. kombinací kotle a termických panelů pro ohřev vody v létě. Poté sestavíme nabídku přímo Vám na míru, jejíž výše je pro nás závazná. Na přání Vám zdarma vypracujeme smlouvu o dílo, aby jste měli jistotu, že vše proběhne dle vzájemné domluvy. Po ukončení montáže a zaplacení díla, od nás obržíte veškeré dokumenty potřebné k vyřízení dotace.

Jsme schopni Váš stávající komín vyfrézovat a vyvložkovat, bude-li to třeba.

U nás nekončí spolupráce s Vámi montáží, ale je to pouze začátek! Zajištujeme i následný servis, opravy, poradenství a při revizích kotlů také čištění komínu.

AKTUÁLNÍ DODACÍ LHŮTA 1-2 TÝDNY

Montáž kotlů na pevná paliva

Kontaktujte nás!

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.